Roman Vyklický

Profesionální realitní makléř 

0
PRODANÝCH NEMOVITOSTÍ
0
PRONAJATÝCH NEMOVITOSTÍ
0
LET PRAXE
Něco o mně
Něco o mně

Jmenuji se Roman Vyklický, narodil jsem se v Uherském Hradišti, v roce 1987. Přes 10 let pro Vás pracuji na plný úvazek jako realitní makléř se zaměřením na prodej a pronájem nemovitostí ve Zlínském kraji. Jsem majitelem realitní společnosti REAL PREMIUM s.r.o.

REALITY, REALity, Reality.... A kdy to všechno začalo? Od roku 2005 jsem pracoval jako úvěrový poradce ve stavební spořitelně. A jak jsem přišel k realitám? Psal se rok 2008 a já prodával svůj byt ve Zlíně. Oslovil mě realitní makléř s tím že můj byt prodá. Práce dotyčného makléře se mi zalíbila. Jelikož to byl zrovna člověk ve vedoucí pozici, nabídl mi spolupráci.

Dohodli jsme se!

V roce 2008 jsem začal pracovat jako realitní makléř v realitní kanceláři v Uherském Hradišti. Po 4- letém působení v jedné z největších realitních kanceláří v ČR, jsem získal mnoho zajimavých a odborných zkušeností, absolvoval certifikované školení a semináře. Díky kterým jsem se stal kvalifikovaným specialistou v oblasti prodeje a pronájmu nemovitostí.

Rok 2013!

Zakládám společnost REAL PREMIUM s.r.o. se sídlem v Uherském Hradišti se zaměřením na prodej a pronájem nemovitostí s prémiovým realitním servisem!

 

 

ROMAN VYKLICKÝ ROK 2012
ROMAN VYKLICKÝ ROK 2017

Rok 2017

Aktuálně mě zastihnete na pobočkách v Uherském Hradišti a Zlíně, kde Vám pomohu s prodejem nebo pronájmem Vaší nemovitosti. Do mého portfolia patří i investoři, kteří vlastní více nemovitostí. Všem klientům poskytuji nadstandartní ,,realitní péči".

Máte na mě dotaz?

Napište mi!