REFERENCE OD KLIENTŮ

Zde naleznete reference, doporučení a zkušenosti od klientů, kteří již využili mých služeb v oblasti prodeje nebo pronájmu nemovitostí...

Komentář makléře : Prodej velkého pozemku v obci Spytihněv. Majitelce jsem doporučil a zařídil rozparcelování pozemku na 3 stavební pozemky. Všechny 3 pozemky prodány do 2 měsíců.

Paní Mokrášová píše : S realitníma službami pana Romana Vyklického jsem nadmíru spokojená. Libí se mi především velmi profesionální přístup a flexibilita makléře! Realitního makléře můžu určitě dál doporučit.

Komentář makléře : Prodej bytu 1+1, Uherské Hradiště. Prodáno za 10 dnů a o 70 tis více než požadovala majitelka bytu, která žije v zahraničí.

Paní Dušková píše : Tímto chci poděkovat za rychlé prodání mého bytu v Uh. Hradišti. Jsem hrozně ráda, že jsem poznala realitního makléře pana Romana Vyklického. Dala jsem mu plnou důvěru, všechno zorganizoval, jelikož nežiji v ČR. Vše proběhlo super hladce a tak můžu z vlastní zkušenosti tohoto realitního makléře doporučit. Jěšte jednou děkuji a přeji úspěšnou budoucnost v realitách.

Komentář makléře : Klientům jsem vyhledal byt na investici, následně zajistil spolehlivého nájemníka. Je zde nastavena dlouhodobá spolupráce = správa investičního bytu.

MUDr. Chrenovská píše : S Vašimi službami jsme naprosto spokojení. Oceňujeme Váš pozitivní osobní a profesionální přístup. Spolupráce probíhala korektně, rychlé vyřizovaní, Vaše flexibilita a vstřícné jednaní.

Komentář makléře : Jednalo se o pronájem bytu 3+kk v novostavbě, který pán koupil jako investici. Spolupráce je zde nastavena dlouhodobě jako správa pronájmu nemovitosti.

Radomír Schottl píše : S Vašimi službami jsem byl velmi spokojen. Všechno proběhlo v klidu, rychle a profesionálně. Do budoucna až se byt uvolní, rád se na Vás obrátím znovu.

Komentář makléře : Tento byt jsem prodal v Praze. Jednalo se o byt 1+kk v novostavbě. Prodáno za 12 dnů a o 150.000 Kč více než požadoval majitel.

Lukáš Mračna píše : Děkuji panu Vyklickému za velkou pomoc při prodeji bytu v Praze. Makléř byl velmi vstřícný, na jakýkoliv dotaz měl odpověď a navíc byt prodal o dost více něž jsem původně očekával. Služby p. Vyklického mohu dále jen doporučovat. V budoucnu plánuji znovu využít jeho realitní služby!

Komentář makléře : Prodej bytu 2+kk v novostavbě, Zlín - Pod Křiby. Velmi hezký byt

J. Klanicová Zlín píše : Při prodeji našeho bytu ve Zlíně - Pod Křiby jsme zvolili realitního makléře p. Vyklického a byli jsme s jeho službami velmi spokojeni - rychlost, korenktnost, vždy na telefonu - prostě výborný realitní servis. Doporučuji!

Komentář makléře : Klienti mě oslovili, že chtějí koupit byt na investici. Na konec se rozhodli pro byt novostavbě, který pronajímáme.

Krpalovi píší : Děkuji p. Vyklickému za pomoc při hledání a koupi bytu. Makléř s námi absolvoval několik prohlídek a přesně odhadl co chceme. Následně nám také sehnal do bytu nájemníky a ujistil nás , že v případě problému s nájemníky, se na něj můžeme okamžitě obrátit. Všem budoucím klientům doporučuji služby p. Vyklického.

Komentář makléře : Byt, 2+1, Uherské Hradiště

Lapčíkovi píší : Pana Vyklického můžeme jedině doporučit a to z vlastní zkušenosti. Náš případ byl hodně komplikovaný tím, že žijeme v zahraničí, tudíž jsme potřebovali opravdu kompletní servis s prodejem našeho bytu. Pan Vyklický je osobou, na kterou se mužete spolehnout bez obav. Vždy rychlá komunikace, ochotné jednáni a pomoc se vším i s tím, s číim by nemusel. V dnešní době si nemyslime, že by existovalo mnoho makléřů, kteří nabízí podobný servis jako on. Určite by jsme se obrátili znovu.

SSS

Komentář makléře : Zde se jednalo o prodej bytu 1+1 v Uherském Hradišti. Byt byl v původním stavu a zájmece jsen našel do 2 dnů! Tohle byl opravdu rychlý prodej 🙂

Věra Cimflová píše : Ač jsme neuvažovali o spolupráci s realitním kanceláří, náhoda nás přivedla k využití služeb p. Vyklického při prodeji bytu. Jednání s makléřem bylo rychlé a byl nápomocen při vyřizování potřebných převodů. S celkovým přístupem pana Vyklického jsme byli velmi spokojeni!

Komentář makléře : Mezonetový byt 3+kk s velkou terasou v Uherském Hradišti.

Josef Sedláček píše : Nemovitost, mezonetový byt jsem dlouhodobě pronajímal a když se pak schylovalo k jeho prodeji, neměl jsem původně zájem o spolupráci s jakýmkoliv zprostředkovatelem. Jednání s p. Vyklickým ale byla ve srovnání s jinými realitními makléři od počátku naprosto jiná – jen ta pozitivní zkušenost! Osobní přístup, výborná komunikace a transparentní jednání vytrvalo po celý proces nejednoduchého řízení, které takovou transakci provází. Služby pana Vyklického jsou pro mě vyhlídkou jasné volby při vyhledávání realitních služeb  do budoucna.

Komentář makléře : Prodej rodinného domu v Kunovicích. Prodáno za 36 dnů.

Paní Halámková píše : Činnost realitního makléře p. Romana Vyklického byla velmi profesionální a ze strany prodávajícího není žádných připomínek. Jeho práci hodnotíme velmi kladně.

Komentář makléře : Prodával se byt 3+1 v Uh. Hradišti, zájmece se našel během měsíce. Paní zárověň kupovala rodinný dům s doplatkem z hypotéky. Kupující tento byt financovali taktéž hypotékou. Takže to bylo ,,trošku" složitější případ.

Jitka Minářová píše : Maximalní spokojenost! Veškerý servis ze strany makléře, vše vyřídil za nás. Velice děkuji, že i přes komplikovanost prodeje a koupě to dovedl zdárného konce.